SPP Kryształ Stronie Śląskie - strona nieoficjalna

• Witamy na nieoficjalnej stronie klubu SPP Kryszta? Stronie ?l?skie
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Nysa Kłodzko - SPP Kryształ Stronie Śląskie
  • Piast Nowa Ruda - Karolina Jaworzyna Śląska 1:1
  • Skalnik Czarny Bór - Sparta Ziębice 6:1
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piławianka Piława Górna
  • Pogoń Pieszyce - Stal Świdnica 0:2
  • Trojan Lądek Zdrój - Unia Złoty Stok
  • Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Świebodzice 3:0
  • Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna

Kryształ - Stal Świdnica fot. Andrzej Bryg
Ładowanie...

Strzelcy Ligowi

KLASYFIKACJA STRZELCÓW KLASY „O” SENIORÓW PO 21. KOLEJCE

14 goli - Szymon Majcherczyk (Stal Świdnica).

13 goli - Adrian Kublik (Piast Nowa Ruda).

12 goli - Marcin Traczykowski (Victoria Świebodzice), Łukasz Liszka (Grom Witków).

10 goli -  Andrzej Marks (Nysa Kłodzko), Damian Niedojad (Pogoń Pieszyce), Łukasz Kamiński (Zjednoczeni Ścinawka Średnia).

9 goli - Artur Słapek, Tomasz Mrozowski (MKS Szczawno Zdrój), Andrzej Konefał (LKS Bystrzyca Górna), Robert Borkowski (Victoria Świebodzice), Norbert Guła (Unia Złoty Stok), Marcin Rogowski (Stal Świdnica), Przemysław Kloc (Grom Witków).

8 goli - Kamil Kowalski (Nysa Kłodzko) Ernest Polak (Piast Nowa Ruda), Mateusz Werner (Victoria Świebodzice).

7 goli - Dariusz Bugajski (Kryształ Stronie Śląskie), Sławomir Gorząd (Pogoń Pieszyce), Konrad Matusik (Iskra Jaszkowa Dolna), Łukasz Cegielski (Grom Witków).

6 goli - Wojciech Błażyński (Biały Orzeł Mieroszów), Kamil Matusik, Hubert Śliwiński (Iskra Jaszkowa Dolna), Dawid Włodek (Lechia II Dzierżoniów),Sylwester Jaskułowski (Nysa Kłodzko).

5 goli - Maciej Kaletka (3 Iskra, 2 Nysa) (Nysa Kłodzko), Tomasz Koprowski, Ziemowit Cichacki (Piast Nowa Ruda), Tomasz Łysoń (LKS Mateusz  Bystrzyca Górna), Łukasz Dolecki (Victoria Świebodzice), Marcin Kierkiewicz (Iskra Jaszkowa Dolna), Patryk Ostrowski (Górnik Boguszów Gorce), Tomasz Rudnik (Zjednoczeni Żarów).

4 gole - Mateusz Szyszka (Biały Orzeł Mieroszów), Mariusz Lasota  (Kryształ Stronie Śląskie), Daniel Horka (Iskra Jaszkowa Dolna 4), Piotr Pasek (Piast Nowa Ruda), Andrzej Klimza (Lechia II Dzierżoniów), Paweł Matecki (Nysa Kłodzko), Sławomir Paszkowski, Paweł Stępień (Pogoń Pieszyce), Wojciech Pyda (MKS Szczawno Zdrój), Michał Czernicki, Mateusz Matuła, Michał Mika (Stal Świdnica), Arkadiusz Kołodziejczyk (Zjednoczeni Ścinawka Średnia), Michał Skrypak, Damian Uszczyk, Michał Korbecki (Zjednoczeni Żarów), Liszka (Grom Witków).

3 gole - Maciej Łukasik, Przemysław Klimek (Biały Orzeł Mieroszów), Artur Szatkowski (Górnik Boguszów Gorce), Andrzej Kloc, Przemysław Kloc, Rafał Ludwik, Jacek Stachyra (Grom Witków), Wojciech Galiński, Grzegorz Łątka, (Iskra Jaszkowa Dolna), Daniel Kowalczyk, Mateusz Nowik (Kryształ Stronie Śląskie), Mariusz Jabłecki, Mariusz Paszkowski (Lechia II Dzierżoniów), Mateusz Kryjak, Konrad Sajdak (LKS Bystrzyca Górna), Ireneusz Kocoń, Michał Stopa, Maciej Gąsienica (Iskra 2 Nysa 1) (Nysa Kłodzko), Tomasz Lisowicz, Piotr Pasek (Piast Nowa Ruda), Sebastian Gorząd, Piotr Pyć (Pogoń Pieszyce), Damian Tymcik, Rafał Wilk (Stal Świdnica), Piotr Niemira (Unia Złoty Stok).

2 gole - Rafał Marszałek, Arkadiusz Skrzypczak, (Biały Orzeł Mieroszów), Marcin Gryka, Dominik Milczarek, Bronisław Pels, Piwiński (Górnik Boguszów Gorce), Maciej Gąsienica, Łukasz Szpakowicz (Iskra Jaszkowa Dolna), Patryk Stasiak, Tomasz Haydon (Kryształ Stronie Śląskie), Norbert Juraszek, Mateusz Kuriata, Krzysztof Pietrzykowski, Marcin Rak (Lechia II Dzierżoniów), Krzysztof Szewczyk. Bogumił Zięba, Konrad Kuczmajewski, Łukasz Somala (LKS Bystrzyca Górna), Mariusz Antas (MKS Szczawno Zdrój), Tomasz Czechura, Łukasz Kiczuła, Paweł Stępień (Pogoń Pieszyce), Paweł Pachołek,Marcin Syper (Nysa Kłodzko), Rafał Bolisęga, Michał Janek, Krzysztof Mika, Sławomir Osicki (Piast Nowa Ruda), Dawid Bujnowicz (Unia Złoty Stok), Tomasz Borgoń (Victoria Świebodzice), Dawid Kęska, Kamil Wandzel (Zjednoczeni Ścinawka Średnia), Adrian Adamus (Stal Świdnica).

1 gol - Rafał Grzelak, Bartosz Kaszuba, Paweł Warchoł, Mateusz Żywczak (Biały Orzeł Mieroszów), Ryszard Bejnarowicz, Jarosław Maliszewski, Tomasz Piekarski, Jarosław Pryk. Marek Pryk, Poręba (Górnik Boguszów Gorce), Paweł Prymula, Marek Ridel (Grom Witków), Mateusz Świgost, Daniel Szkodziński (Iskra Jaszkowa Dolna), Krzysztof Bugajski, Damian Niewiadomy,Przemysław Nuszczyński, Patryk Zadrożny (Kryształ Stronie Śląskie), Grzegorz Grabarek, Arkadiusz Majewski, Arkadiusz Paszkowski, Grzegorz Pawłowski, Mateusz Szuszwalak, Rosłan (Lechia II Dzierżoniów), Bartosz Klag, Rafał Łazarczyk, Paweł Michalski, Maciej Pieniążek, Łukasz Somala (LKS Bystrzyca Górna), Drąg, Kula, Łysakowski, Weirauch (MKS Szczawno Zdrój),Jarosław Dędys, Paweł Cebulski, Daniel Grzegorzewski, Paweł Madej (NysaKłodzko), Przemysław Kudryk, Rafał Lis (Piast Nowa Ruda), Dominik Adamczyk, Paweł Bilański, Kamil Janik, Daniel Kołt, Maciej Artymiak, Adrian Jasiński, Paweł Barczyk (Pogoń Pieszyce), Rafał Jędrasiewicz, Robert Krenczyk, Maciej Madziała, Kamil Niedźwiedź (Stal Świdnica), Grzegorz Lew, Marcin Sury, Damian Szafarski, Jarosław Śleziak, Cebula (Unia Złoty Stok), Patryk Bielawski, Mariusz Błaszczak, Robert Bodio, Błażej Gromniak, Paweł Grzesiak, Tomasz Lewandowski, Łukasz Szczepański, Arkadiusz Szklarz (Victoria Świebodzice), Krzysztof Krzysiak, Michał Kot, Marek Walkiewicz, Daniel Siemiński, Oskar Saczka (Zjednoczeni Ścinawka Średnia), Grzegorz Chłopek, Adam Ciupiński, Daniel Dąbrowski, Krystian Dopieralski, Marcel Owczarzak, Paweł Zyl, Piotr Koluśniewski, Czepiel (Zjednoczeni Żarów).

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

SPP Kryształ Stronie ŚląskieLKS Bystrzyca Górna