Statystyki drużyny

Aktualności

CZWARTA PORAŻKA...

• autor: admin, 2011-09-16 08:36

W 4 kolejce ligi terenowej młodzików, która rozgrywana była w minioną środę 14 września nasza drużyna mierzyła się w wyjazdowym spotkaniu z Włókniarzem Kudowa Zdrój. Niestety po raz kolejny podopieczni Sławomira Bąka schodzili z boiska pokonani. Tym razem padł wynik 2:1.

Skład Kryształu: Brzeziński, Zankowski, Jasik, Cieśla, M. Hatalska, Pęcka, Komora, Głogowski, Kaziuk, Konstanciuk, Kowalczyk  na zmiany wchodzili R. Załucki oraz T. Załucki

Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny młodzików była bardzo słaba jeśli chodzi o poczynania naszego bramkarza oraz obrońców, którzy raz za razem robili katastrofalne błędy i tylko szczęście uchroniło nas od straty większej ilości bramek niż dwie. Do przerwy jeszcze bramkę kontaktową zdobył po raz kolejny niezawodny w takich sytuacjach Maciej Konstanciuk. Wynik który został ustalony do przerwy 2:1 nie uległ już zmianie chociaż druga połowa była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu naszej najmłodszej drużyny. Na pochwałę po raz kolejny zasługuję Maciek Konstanciuk, który zdobywa dla naszej ekipy bramki oraz Marta Hatalska, która z meczu na mecz prezentuję się co raz lepiej.

Jest to 4 z rzędu przegrana drużyny Kryształu. Na naszym koncie nie ma ani jednego punktu co daje nam niestety przed ostatnią pozycję w tabeli. Gorszy jest jedynie Zamek Gorzanów, który nam ustępuje słabszym stosunkiem bramkowym. Spotkanie w Kudowie udowodniło, że zdobywanie punktów przez nasz zespół będzie w tym sezonie bardzo bardzo trudne... Na pozycji lidera w dalszym ciągu znajduję się Orlik Kłodzko. Kolejne spotkanie młodzików dopiero w poniedziałek zagramy o przysłowiowe 6 pkt. a naszym rywalem będzie zamykająca tabelę drużyna Zamku Gorzanów.