Statystyki drużyny

Aktualności

MŁODZIEŻ BEZ WYGRANEJ

• autor: admin, 2011-10-10 09:17

W minioną sobotę swoje pojedynki ligowe rozgrywały młodzieżowe drużyny naszego klubu. Młodzicy w 8 kolejce ligi terenowej młodzików podejmowali na własnym obiekcie Hutnika Szczytną. Niestety po raz kolejny nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali przegrywając to spotkanie 1:2. Pierwsza połowa zdecydowanie przebiegała pod dyktando gości, którzy licznie zagrażali bramce strzeżonej przez Dymitruka. Nasza gra wyglądała poprostu fatalnie, większość zawodników stała a celnych podań było jak na lekarstwo. Efektem tego były 2 stracone bramki. Druga połowa tych zawodów to już o wiele lepsza gra podopiecznych Sławomira Bąka. Kontaktową bramkę zdobył z rzutu karnego nasz bramkarz. Dalsze minuty tego widowiska to nareszcie przyzwoite akcję w wykonaniu naszego zepsołu. Niewiele brakowało do strzelenia wyrównującej bramki jednak kapitalnie między słupkami spisywał się bramkarz gości. Po groźnej kontrze w wykonaniu Hutnika mogliśmy stracić 3 bramkę ale na nasze szczęście udało się zablokować piłkę zmierzającą do bramki. Kolejna porażka stała się jednak faktem. Zawodnicy Kryształu nie grają przez pełne 60 minut na dobrym poziomie stąd te porażki. W dalszym ciągu zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli.

Orlik Kłodzko - pauza

Trampkarze swój pojedynek rozgrywali na boisku w Dusznikach Zdrój z miejscową Pogonią. Naszym zawodnikom udało się podtrzymać dobrą passę meczów bez porażki. Spotkanie stało na bardzo widowiskowym poziomie gdyż obie ekipy wbiły sobie po 4 gole. W ostatnich 5 minutach nasza drużyna zdołała strzelić jeszcze dwie bramki jednak sędzia tego spotkania z niewiadomych przyczyn obu nie uznał. W ten sposób wynik ostatecznie brzmi 4:4. Kryształ pozostał na pozycji lidera rozgrywek.