Aktualności

KLĘSKA NA WŁASNE ŻYCZENIE

• autor: Admin, 2012-09-28 12:12

SKŁAD KRYSZTAŁU: M. Błachut, Stasiak, Majcher, Niewiadomy, Kowalewski, S. Błachut 46 min. Nowik, Pawłowski 46 min. Hatalski, Lasota, Sulicki 46 min. Cichowicz, Haydon, D. Bugajski 46 min. Kowalczyk

SKŁAD TROJANU: Gumpert, Skowron, Urban, Gwizd, R. Rakoczy 110 min. D. Sadliński, Mar.Poświstajło 60 min. Tomkiewicz, Porębski 75 min. Jasiówka, Mat. Poświstajło, Statkiewicz, Krzysztan

Pierwsza połowa tego Pucharowego spotkania zdecydowanie dla gości. Gola otwierającego wynik spotkania zdobył w 35 min. Mateusz Poświstajło. Nasza drużyna zagrała słabo i mogła do przerwy przegrywać różnicą nawet kilku bramek.

Druga odsłona tego pojedynku już bardziej wyrównana i to nasz zespół miał więcej klarownych sytuacji na zdobycie drugiej bramki i wygranie tego spotkania. Na boisku po upływie 45 min. pojawili się Nowik, Cichowicz, Kowalczyk oraz Hatalski i gra wyglądała już zdecydowanie lepiej. W 70 min. gola na 1:1 po solowej akcji zdobywa Lasota.  Kolejne sytuację bramkowe stwarza sobie nasz zespół. W dwóch dogodnych sytuacjach znalazł się Haydon, ale nie zdołał skierować piłki nawet w światło bramki. W 85 min. po drugiej żółtej kartce a w konsekwencji czerwonej z boiska musiał zejść Stasiak. W ostatnich minutach optyczną przewagę zdobyli gospodarze i mieli też swoje sytuację na zdobycie drugiego gola i rozstrzygnięcie o losach tego pojedynku

Sędzia zawodów zarządził dogrywkę. I już po kilku min. pierwszej części dogrywki stan zawodników na boisku wynosił po naszej stronie 8 dwie czerwone kartki po brutalnych faulach. Boisko musieli opuścić Cichowicz oraz Lasota. A po stronie gospodarzy Stępień. Do końca dogrywki zostało jeszcze kilkanaście minut co wykorzystali piłkarze Trojanu i strzelili całkowicie rozbitej drużynie Kryształu jeszcze 6 goli. Wynik na koniec brzmiał 7:1 dla piłkarzy  z Lądka. Miejmy nadzieję że w spotkaniu ligowym, które już za tydzień zachowamy więcej zdrowego rozsądku.