Statystyki drużyny

Aktualności

Wysoka porażka ze Stalą

• autor: Admin14, 2010-03-28 21:04

Dzisiaj została rozegrana XVII kolejka o mistzrostwo klasy Okręgowej.Nasza drużyna podejmowała na własnym boisku STAL ŚWIDNCĘ.Mecz zakończył się wysoką porażką naszego zespołu 1:6. Więcej po kliknięciu tutaj

Na początku meczu gra wyglądała chaotycznie.Goście grali bardzo ostro.W 7 minucie Lasota wychodzi sam na sam z bramkarzem trafia piłką w rękę zawodnika gości lecz sędzia nie podyktował karnego.W 15 minucie meczu po dobrym podaniu K.Bugajskiego do piłki dochodzi Lasota i wrzuca do Balickiego,który nie marnuje sytuacji i mamy 1:0.W 23 min. grożnym strzałem popisał się Jędrzejewski lecz bramkarz wybił piłkę przed siebie,do piłki dochodzi Lasota i trafia prosto w niego.W 25. min . kolejna groźna akcja naszego zespołu Balicki zagrywa piłkę na piąty metr lecz Lasota nie zdążył do piłki.W 27 minucie groźną akcję przeprowadzili goście lecz Stasiak wybija piłkę.W 28 min. groźny strzał gości z wolnego i dobra interwencja Cieśli.W 30 min. rzut rożny dla STALI, Cieśla wybija piłkę przed siebie i zowodnik gości strzela na pustą bramkę i jest już 1:1.W 37 min. groźny strzał K.Bugajskiego z wolnego piłka minimalnie minęła słupek.W doliczonym czasie pierwszej połowy tracimy bramkę i do przerwy przegrywamy 1:2.Druga połowa to przede wszystkim ataki drużyny gości.w 46 min. strzałem z daleka popisał się zawodnik STALI, piłkę pod rękami przepuszcza Cieśla i jest już 1:3.W 50 min. po składnej akcji gości pada kolejna bramka.W 60 minucie błąd Cieśli i bramka dla Stali - sędzia jednak podyktował spalonego.W 61 min. dobra akcja naszych piłkarzy i nieudany strzał Drańczuka.W 68 min. rzut rożny gości i kolejna bramka.W 80 min. Stal stzrela bramkę i mamy 1:6.

KRYSZTAŁ STRONIE - KS STAL ŚWIDNICA 1:6 (1:2) BRAMKA BALICKI

SKŁAD: CIEŚLA,K.BUGAJSKI(+67'HATALSKI)STASIAK,NOWIK,SMOLARCZYK,LASOTA,WOŚ,

JĘDRZEJEWSKI,DRAŃCZUK(60'TONIA)BUGAJSKI,BALICKI('70KOWALCZYK)

Termin 17-28 marzec 2010r. (16:00)

Juventur Podzamcze Wałbrzych - Bielawianka Bielawa 0:2

Victoria Świebodzice - Włókniarz Kudowa Zdrój 5:2

Biały Orzeł Mieroszów - AKS Strzegom 4:2

Piast Nowa Ruda - Grom Witków 1:4

Kryształ Stronie Śląskie - Stal Świdnica 1:6