Aktualności

Remis

• autor: KRYSZTAL, 2010-04-27 15:50

REMIS KTÓRY NIE MOŻE CIESZYĆ

W Niedziele 25.04 o godz. 16:00 odbyło się kolejne spotkanie naszej drużyny w lidze okręgowej seniorów,  po bardzo przeciętnym spotkaniu udało nam się zdobyć  1 pkt. remisując 2:2 przegrywając  już nawet 0:2

Pierwsze minuty spotkania to dość wyrównane widowisko, w tej części spotkania dwóch świetnych okazji nie wykorzystał Darek Bugajski, który tego dnia nie mógł wstrzelić się w bramkę rywala. Do przerwy wynik 0:1 dla gości którzy wykorzystali jedną ze swoich okazji po dość biernej postawie naszych obrońców. Niewykorzystane sytuację po raz kolejny się zemściły. W drugiej części spotkania dalej to ekipa z Pieszyc prowadziła grę a nasi chłopcy próbowali skutecznie zagrać z kontry ta sztuka udała się i przy drobnej pomocy bramkarza gości strzeliliśmy 2 gole a ich strzelcami byli Kowalczyk oraz Lasota. Po dwóch pierwszych spotkaniach nasza sytuacja była dramatyczna ten remis to już coś, ale jeśli chcemy utrzymać się w lidze spotkania na własnym boisku musimy wygrywać już w kolejną sobotę o godz. 11:00 kolejny mecz o życie naszym rywalem będzie Piławianka Piława.

BRAMKI: Kowalczyk,Lasota