Statystyki drużyny

Aktualności

PEWNE ZWYCIĘSTWO Z WŁÓKNIARZEM

• autor: Ks_Krysztal, 2010-05-12 21:27

Od pierwszych minut to nasza drużyna była stroną dominującą i raz za razem stwarzała groźne sytuację bramkowe, zawodnicy z Kudowy ograniczali się w tej części spotkania do kontrataków jednak tego dnia dobrze spisywała się nasza obrona, która rozbijała ataki przyjezdnych.   Już po 10 min. objęliśmy prowadzenie za sprawą naszego kapitana Krzyśka Bugajskiego, który zdobył bramkę po kąśliwym rzucie wolnym, drugiego gola w pierwszej połowie zdobył Zadrożny po ładnym dośrodkowaniu Lasoty (bramka Pancyka „stadiony świata” strzał z woleja pod poprzeczkę).  Na przerwę schodzimy z zasłużonym dwu bramkowym prowadzeniem. Drugą połowę zaczęliśmy niezbyt udanie bo od straty bramki. Bramka kontaktowa gości podziałała na naszą ekipę jednak bardzo motywująco i to my strzelaliśmy tego dnia kolejne gole na 3:1 po ręce zawodnika gości w polu karnym (czerwona kartka Włókniarz grał w dziesiątkę), gola z rzutu karnego zdobył ponownie Krzysztof Bugajski. Chwilę później kolejny karny tym razem pewnym egzekutorem okazał się Lasota. W końcówce spotkania kolejnego gola po centrze Wosia zdobył Lasi dla którego było to już 10 trafienie w tym sezonie( najskuteczniejszy strzelec naszej drużyny). 5:1 to naprawdę najmniejszy wymiar kary dla przyjezdnych kto był ten widział jak to wyglądało na żywo. Podziękowania dla wszystkich 14 zawodników, którzy wystąpili w tym spotkaniu bo naprawdę zostawili na boisku dużo zdrowia. Kolejne spotkanie zagramy w najbliższą Niedzielę 16.05 o godz. 17:00 naszym przeciwnikiem będzie bardzo dobrze spisująca się w tym sezonie drużyna Juventuru Wałbrzych.

KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE - WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ 5:1

BRAMKI:K.BUGAJSKI 2,LASOTA 2,ZADROŻNY