Statystyki drużyny

Aktualności

NADRABIAMY ZALEGŁOŚCI ŻARÓW I KUDOWA SENIORZY

• autor: Hatal, 2010-10-01 16:31

NIEDZIELA (25.09) TO BYŁ DZIEŃ W KTÓRYM MIELIŚMY SZANSE WYWIEŚĆ PUNKTY Z ŻAROWA, ZJEDNOCZENI SĄ LIDEREM LIGI OKRĘGOWEJ SENIORÓW, JEDNAK PO BARDZO DOBRYM SPOTKANIU Z NASZEJ STRONY PRZEGRALIŚMY MINIMALNIE 2:1

ZJEDNOCZENI ŻARÓW - KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE 2 : 1 (1 : 1)
BRAMKI: Koluśniewski 2 (32’), (58’) – Lasota (25’)  WIDZÓW OK. 200

KRYSZTAŁ: Cieśla, W. Hatalski, K. Bugajski, Stasiak, Zadrożny, Lasota, K. Nitychoruk ( 70 min. Kowalczyk ) Majcher, Drańczuk, Nuszczyński, D. Bugajski

ŻARÓW: Hruszowiec, Drąg, Bryła, Okarma, Chłopek, Owczarzak, Pietruszka, Koluśniewski, Sara, Jernutowski, Korbecki na zmiany wchodzili: Klimaszewski, Rudnik, Skrzyniarz, Baziak

Od pierwszych minut nasza drużyna schowana za podwójną gardą wyszliśmy ustawieniem tylko z jednym napastnikiem a reszta chłopaków zaangażowana była przede wszystkim w rozbijanie ataków Żarowian, którzy tego dnia byli na pewno faworytem tego pojedynku. Taktyka grania z kontry okazała się świetnym pomysłem i po niespełna 30 min gry wychodzimy na prowadzenie po centrze Kamila Nitychoruka gola strzałem z głowy zdobył niezawodny w tym sezonie Mariusz Lasota. Kilka minut później jest już jednak 1:1 a gola zdobywa Koluśniewski. Co do pierwszej połowy to gramy bardzo ambitnie i próbujemy szybkimi kontrami przedostawać się pod bramkę Zjednoczonych oni często muszą faulować mieliśmy 4 rzuty wolne z ok. 25 metrów ale Krzysiek Bugajski nie może wstrzelić się w bramkę rywali.

Do przerwy remis 1:1. Po zmianie stron od początku zaatakowali gospodarze, którzy z minuty na minutę co raz bardziej przeważali. W 58 min. z ok. 25 metrów piękną bramkę w same okienko bramki ponownie zdobywa Koluśniewski i przegrywamy 2:1. Po tej sytuacji mecz się wyrównał i z obydwu stron dochodziło do kolejnych groźnych sytuacji pod bramkami. Końcowe 10 min. to oblężenie bramki Żarowian jednak tego dnia już więcej bramek nie strzeliliśmy i spotkanie zakończyło się naszą minimalną przegraną mimo wszystko było to naprawdę dobre spotkanie naszej drużyny.

SPARTA Ziębice - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 3:1

KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE – WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ 2:1 (0:0)
BRAMKI: D. Bugajski (65’), (80’)   WIDZÓW OK. 100

KRYSZTAŁ: Cieśla, W. Hatalski, K. Bugajski, Stasiak ( 80 min. M. Nitychoruk ), Kapusta ( 70 min. Sawiński ), Lasota,  Majcher, Kruszyk ( 70 min. K. Nitychoruk ), Zadrożny,  Nuszczyński, D. Bugajski

W spotkaniu z Włókniarzem kluczową rolę odegrały dwie rzeczy pierwsza  z nich to szczęście, które w końcu nam dopisało a z drugiej strony to postawa Dariusza Bugajskiego, który w końcu się odblokował i zdobył 2 gole.

Zaczęło się dobrze bo to nasza ekipa przez pierwsze 45 min. przeważała i stworzyła sobie zdecydowanie więcej sytuacji do zdobycia gola pod bramką gości. Jednak pomimo niezłej gry wynik do przerwy 0:0 . Druga część spotkania to w dalszym ciągu dobra gra z naszej strony i groźne sytuacje pod bramką gości brakuje kończącego podania. W 65 min. w końcu przełamał się Dariusz Bugajski i wychodzimy na prowadzenie jednak kilka minut później jest już jednak remis 1:1. Po tej sytuacji goście cofnęli się na własną połowę i wyprowadzali groźne kontry. Po jednej z takich kontr Jaśków wyszedł sam na sam z Cieślą jednak trafił na nasze szczęście tylko w słupek. W 80 min. po rajdzie prawą stroną Zadrożnego i dokładnemu podaniu w pole karne na prowadzenie wyprowadza nas po raz kolejny w tym spotkaniu młodszy z braci Bugajskich - Dariusz. Spotkanie kończy się naszym zwycięstwem byliśmy w przekroju całego spotkania drużyną lepszą a to właśnie lepszym sprzyja szczęście.