Statystyki drużyny

Aktualności

PIĄTE SPOTKANIE BEZ PORAŻKI

• autor: Hatal, 2010-11-05 12:47

PRZED NIEDZIELNYM SPOTKANIEM W NASZEJ DRUŻYNIE PANOWAŁY BOJOWE NASTROJE I WSZYSCY LICZYLI NA KOMPLET PKT. NA ZBIÓRCE MECZOWEJ Z POWODU CHOROBY NIE POJAWIŁ SIĘ PATRYK KRUSZYK POZOSTALI ZAWODNICY BYLI GOTOWI DO GRY. PIERWSZE MINUTY SPOTKANIA WSKAZYWAŁY NA NASZ ZESPÓŁ JEDNAK PÓŹNIEJ GRA SIĘ WYRÓWNAŁA I SPOTKANIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ REMISEM 2:2 WIĘCEJ INFO (CZYTAJ WIĘCEJ)

KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE – GROM WITKÓW 2:2 (1:2)

BRAMKI: 15 min. D. Bugajski, 85 min. Lasota. dla gości 28 min.  M. Cegielski, 38 min. Prymula.

KRYSZTAŁ: Cieśla, Zadrożny, K. Bugajski, Stasiak, Hatalski, Drańczuk, Majcher, K. Nitychoruk (80 min. Jędrzejewski), Lasota, Kowalczyk (75 min. Tonia), D. Bugajski

GROM: Iwaniczuk, Solarz, Piech, Dębowski, Prymula, Liszka (77 min Ludwik), Cegielski. M, Filipczak, Kloc. A, Kloc. P, Cegielski. Ł

Na początku chciałbym wspomnieć że spotkanie odbyło się przy mocnym wietrze który przeszkadzał zawodnikom obydwu ekip. Pierwsze minuty spotkania to wyrównana gra w środku pola. Jednak już po kwadransie gry to nasza drużyna za sprawą gola zdobytego przez Dariusza Bugajskiego wychodzi na prowadzenie, do przerwy przeważamy i gramy lepiej od naszego rywala jednak to zawodnicy z Witkowa do przerwy prowadzili 2:1. Pierwszą bramkę nasi rywale zdobyli po błędzie naszej obrony, a drugi gol zdaniem wszystkich zawodników naszej drużyny oraz kibiców zgromadzonych tego dnia na stadionie nie powinien być zaliczony we własnym polu karnym wyraźnie faulowany był Stasiak jednak sędzia puścił grę i mocnym strzałem z 16 metrów Grom zdobył drugiego gola.

Drugie 45 min. to nasza ekipa próbuje zagrać atakiem pozycyjnym a goście cofnięci na własnej połowie bronią korzystnego wyniku. Wydawało by się że taktyka przyjezdnych była właściwa bo do 85 min. naprawdę nie za wiele nam wychodziło a zawodnicy Gromu groźnie kontratakowali. „Uderzaliśmy głową w mur” aż do 85 min. kiedy to piłkę z rzutu wolnego wrzucał Krzysztof Bugajski, piłkę lecącą mocno w światło bramki wybił przed siebie bramkarz gości, do piłki dobiegł Lasota i z najbliższej odległości wpakował ją do siatki. Do końca spotkania przeważaliśmy lecz na zdobycie kolejnej bramki nie starczyło już czasu.

Fakt że od pięciu spotkań nie przegraliśmy może cieszyć, ale warto zaznaczyć że to już 3 remis z rzędu a drugi na własnym boisku, moim skromnym zdaniem na własnym boisku nie powinniśmy tracić pkt. i częściej odnosić zwycięstwa a co się z tym wiążę odskoczyć jak najdalej od strefy spadkowej przed rundą rewanżową, która dla naszego zespołu nigdy nie należy do najłatwiejszych.