Statystyki drużyny

Aktualności

DOGONILI LIDERA!

• autor: admin, 2011-05-02 17:01

Najmłodsi reprezentanci naszego klubu w XVII kolejce ligi terenowej młodzików pokonali na własnym obiekcie Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:1. Dzięki temu zwycięstwu zrównaliśmy się punktowo z prowadzącymi w tabeli Piastem Nowa Ruda oraz Polonią Bystrzyca Kłodzka. O miejscu w tabeli ligowej decyduję w tym momencie rezultat zdobytych i straconych bramek. Bilans bramkowy tych drużyn przedstawia się następująco: Polonia +27, Kryształ +30, Piast +48. Namieszac w tym trio może jeszcze Nysa Kłodzko, której ligowe spotkanie przełożone zostało na najbliższą środę. Nysa przed tym spotkaniem ma 2 pkt straty do prowadzących.

Spotkanie z Zamkiem rozpoczęło się od ambitnych ataków naszej drużyny. Stopniowo przejmowaliśmy inicjatywę i stwarzaliśmy co raz groźniejsze sytuacje pod bramką rywala. Efektem zmagań naszych podopiecznych była jedna zdobyta bramka podczas pierwszej połowy. Z pewnością mogło byc tych goli więcej jednak brakowało szczęścia. W drugiej połowie gra na boisku się wyrównała. O ile w pierwszej odsłonie gracze z Kamieńca Ząbkowickiego byli znacznie słabsi to w drugiej połowie siły na boisku się wyrównały. Dzięki temu goście zdołali wyrównac. Końcówka spotkania to znowu widoczna przewaga Kryształu, za wszelką cenę chcieliśmy wygrac na własnym stadionie co nam się ostatecznie udało. Wygraliśmy 2:1. Gratulację dla naszych najmłodszych piłkarzy!